Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Книги, Нефикција, Поезија  /  За сите овие години

За сите овие години

Шифра: 10137 Категории: , , Ознака:

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Книгата „За сите овие години“ е дебитантска поетска објава на Снежана Стојанова, поет од македонската дијаспора. Во делото се поместени четириесетина дела пишувани во различни периоди, во кои може да се прочита родокрајна поезија, но и песни во чест на неповторливиот глас на Тоше Проески.

Дополнителни информации

Маса 52 g
Издавач

Антолог

Година

2010

ISBN

978-608-4507-41-3

Оригинален наслов

/

Страници

48

Формат

10х20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Огнови, книга 5

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram