Нема производи.

Книги

  /    /  Книги, Најпродавани, Нефикција, Популарна психологија  /  Животот е убав ако се знае да се живее

Животот е убав ако се знае да се живее

900,00 ден

Опис

Постојат три вида книги:

книги за забава,

книги за учење и

книги за лична промена.

Читајќи ја оваа книга, ќе дознаете на кој вид таа припаѓа.

Животот е убав ако се знае како да се живее“ е дело

кое говори за човечките и животните судбини

кои, како што ќе се уверите, можат да се

менуваат без ограничувања, но само ако се знае

како да се живее животот.

Во секоја од петте приказни можете да

препознате дел од себе и од својата душа, за на

крајот да почувствувате како нејзините посебни

делови одново се спојуваат во

една смислена целина.

Дополнителни информации

Маса 298 g
Издавач

Антолог

Година

2023

ISBN

978-608-243-644-9

Оригинален наслов

Ana Bučević, Život je lijep kad se živjeti zna

Страници

270

Формат

13×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Сафари на духот, книга 32

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram