Нема производи.

Книги

Броеви-роеви

100,00 ден

Нема на залиха

Опис

Кратки приказни и брзозборки, на секоја страница е претставена уште една нова игра со броевите. И оваа сликовница целосно се вклопува во мисијата што ја извршува: да ги разоноди и поучи децата од најмала возраст полесно и побрзо да ги запознаат најважните броеви. Втор дел од Едицијата „Моите први книги“.

 

Дополнителни информации

Маса 95 g
Издавач

Антолог

Година

2004

ISBN

9989-2187-0-6

Страници

48

Формат

21х21

Повез

мека

Едиција

Моите први книги, книга 3

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram