Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Young adult, Книги, Фикција  /  Без родниот крај

Без родниот крај

Шифра: 10041 Категории: , , Ознака:

150,00 ден

Нема на залиха

Опис

Иако отуствувал долга низа години од својот роден крај, прекрасното Порече и питорескното село Горно Ботуше, поетот Саво Костадиновски – каде и да одел, каде и да шетал, спомените, пејзажите и љубовта кон родните предели секогаш ги носел со себе…

Дополнителни информации

Маса 60 g
Издавач

Антолог

Година

2016

ISBN

978-608-243-154-3

Оригинален наслов

/

Страници

32

Формат

14×21

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Нови планети, книга 11

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram