Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Книги, Нефикција, Поезија  /  Сама книга

Сама книга

200,00 ден

Опис

„Барлакоски своите стихови ги насочува интензивно во срцата, со целосна сила на своето битие и кон секој од нас што ќе ги отвори страниците на Сама книга. Неговиот интуитивен и прецизен поетски ласер навлегува длабоко во нашата срцевина, на она место каде што навистина сме.

Но, да се разбереме, тие стихови ласер не се за создавање нови рани, туку за исцелување, зашто нивната светлина е љубов.“

Зоран Бојаровски

Дополнителни информации

Маса 136 g
Издавач

Антолог

Година

2019

ISBN

978-608-243-345-5

Оригинален наслов

/

Страници

128

Формат

12×20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Огнови, книга 51

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram