Нема производи.

Нема производи.

Книги

Spectator (V издание)

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

„Spectator“ е единствен дебитантски роман во современата македонска книжевност со пет изданија. Првата вистински урбана книга што пренесува машко-женски ситуации од 12 европски града, меѓу нив и Скопје, но блиски на сите луѓе на светот.

Дополнителни информации

Маса 152 g
Издавач

Антолог

Година

2010

ISBN

978-608-4507-11-6

Оригинален наслов

/

Страници

128

Формат

13х20

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Вестибул, книга 5

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram