Нема производи.

Книги

  /    /  Антологии, Книги, Нефикција  /  Книгата дно нема

Книгата дно нема

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Антологијата на народни поговорки, пословици и сентенции од целиот свет донесува народни мудрости од сите краишта на земјината топка, почнувајќи од Авганистан до Шри Ланка.

 

 

Дополнителни информации

Маса 92 g
Издавач

Антолог

Година

2000

ISBN

9989-9926-9-X

Страници

64

Формат

17×25

Повез

мек

Едиција

Бесмртни мисли, книга 1

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram