Нема производи.

Нема производи.

Книги

Happy роденден

Шифра: 10006 Категории: , , Ознака:

300,00 ден

Опис

Пред нас е ракописот со необичен наслов и содржина, „Happy роденден“, од нашиот мошне продуктивен писател, челник со бројот на објавените книги во Македонија. Сите четириесетина раскази вклучени во ова дело имаат басновидна и бајковидна содржина. Роденденските сказни и приказни во формат на книга се најубавиот роденденски подарок.

Дополнителни информации

Маса 268 g
Издавач

Антолог

Година

2014

ISBN

978-608-243-013-3

Оригинален наслов

/

Страници

144

Формат

17х24

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Синчец, книга 10

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram