Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  9-12 години, Книги, Книги за деца  /  Јас – Дедо Мраз

Јас – Дедо Мраз

Шифра: 10168 Категории: , , Ознака:

100,00 ден

Нема на залиха

Опис

 

Александар Кујунџиски

Преведувач: /

Книгата е со новогодишни содржини, исполнети со хуморот и ведрината што како новогодишни прскалки зрачат и светнуваат од секоја нејзина страница, дело кое освои голем број читатели од предучилишна и рана училишна возраст.

Дополнителни информации

Маса 75 g
Издавач

Антолог

Година

2009

ISBN

978-608-4507-14-7

Оригинален наслов

/

Страници

32

Формат

17х25

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Моите први книги, книга 10

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram