Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  3-6 години, Книги, Книги за деца  /  Спомен среде срце

Спомен среде срце

Шифра: 10381 Категории: , , Ознака:

100,00 ден

Нема на залиха

Опис

Интерактивната сликовница Спомен среде срцесо поднаслов „Градинке, збогум!“е прв и вистински избор при секоја разделба од градинките, за децата кои веќе заминуваат од предучилишните установи и се делат од нивните воспитувачки. Прекрасен дар и незаборавен спомен на деновите минати во безгрижни игри и радости.

 

 

 

Дополнителни информации

Маса 55 g
Издавач

Антолог

Година

2007

ISBN

978-9989-2662-1-8

Оригинален наслов

/

Страници

16

Формат

21×15

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

Моите први книги, книга 7

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram