Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  3-6 години, Книги, Книги за деца  /  Бисера и Филип

Бисера и Филип

Шифра: 10049 Категории: , , Ознака:

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

Прекрасни раскасчиња (вистински бисерчиња!) за едно братче по име Филип и за неговата помала сестричка Бисера. Авторот Саво Костадиновски, како на свои најмили, во овие прозни минијатури ја преточил својата неизмерна љубов, но и творечката надареност и вдахоновеност… И уште нешто: книгава е објавена двојазично – на македонски и на германски јазик, и како таква може да се прифати и како лектира за оние што го учат или сакаат да го научат овој значаен светски јазик.

Дополнителни информации

Маса 158 g
Издавач

Антолог

Година

2016

ISBN

978-608-243-124-6

Оригинален наслов

/

Страници

114

Формат

14×21

Koрица

мека

Јазик

македонски / германски

Едиција

Моите први книги, книга 20

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram