Нема производи.

Книги

  /    /  3-6 години, Книги, Книги за деца  /  Леле, во што се претворив!

Леле, во што се претворив!

Шифра: 31884 Категории: , , Ознака: Преведувачи: Илустратори:

300,00 ден

 

 

Опис

Мила се буди со првите сончеви зраци.

Треба да ги набере лимоните од градината.

Но лимоновото дрво е огромно, а Мила малечка.

Не ѝ е лесно!

Таа почнува да мечтае: дали би била посреќна

ако сум слободна како птица што пее или како облак што лебди на ветерот?

Дополнителни информации

Маса 160 g
Издавач

Антолог

Година

2022

ISBN

978-608-243-530-5

Оригинален наслов

Elif Yemenici, Eyvah Kim Oldum Ben!

Страници

32

Формат

22,5 х 22,5

Koрица

мека

Јазик

македонски

Едиција

(МК) сликовници, книга 27

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram